ADK11-15A-02E-AC220V
ADK11-15A-02E-AC220V
  • Solenoid Valve: ADK11-15A-02E-AC220V
  • Type: ADK11-15A-02E
  • ตารางเปรียบเทียบหน่วยPressure Unit
  • Air(Gas): 1 MPa
  • Water: 1 MPa
  • LT.Oil: 0.6MPa
  • Model: ADK11-15A-02E
  • B.Orifice: 16mm
  • Serial: 5X20 G
  • Pipe: 15(Rc1/2")
  • 220V 50/60Hz
  • 242V 60Hz
  • Brand: CKD Corporation
  • ADK11-15A-02E-AC220V (1)
  • ADK11-15A-02E-AC220V (2)
Related Links:
  1. CKD AB41-03-7-02E-AC110V
    Inlet pressure:0~2.5bar
    CKD AB41-03-7-02E-AC110V
    Rc3/8"
  2. MODEL DSG-25
    MODEL DSG-25
    VOLATS AC200V 16VA
    Rp1" Pressure 5kPa