NENUTEC NACA2-16S
.jpg)
- Servo Motor:NACA2-16S
- Actuator 2/3 point, Input signal: 3 Line, On Off Control
- AC230V - 16NM - 2 Switches
- 16Nm ,80-110S
- S: 3(1.5)A AC230V
- IP54,-20T50
- Brand: NENUTEC
NACA2-16S Standard Manual
Related Links:
Pilot Burner Motor
220V 200W 2POLE
Made in Japan
Tipo ZD 51/2075-32 IP00 Poli2
Made in Italy
UM-2-7-11-AC220V-18W
Made in Taiwan
Model UM-1
Made in Taiwan
MD603 A200
Made in Germany
STE30 B3.37/6 I01 R 3Nm
Made in Germany
STA13 B0.36/8 4N21L
On Off Control,30s/90'
Valve Size: 1/2"
Shidar S10-N
Shidar PS21
Size:1/2", DN15
AC220V
SM-10E With Butterfly Valve
Voitage:AC220V
Linear flow control with actuator IFC
krom//schroder Germany
(Size:DN8 to DN25,1/2"~1" Use Gas)
TYPE CN-0125 PH/L(200V)
200V 50/60Hz,90'-43/36 SEC