VAD125R/NQ-25A
VAD125R/NQ-25A
  • Gas Solenoid Valve
  • Type:VAD125R/NQ-25A
  • MRN:88000343
  • Tamb.= Tmad.= -20...+60°C (-4...+140°F)
  • Madium: NG, LPG(gaseous), Air
  • pu = 1...50kPa (7 psig(csa 5psig))
  • 120VAC 50/60Hz
  • 25W IP65