    เตาเผาHome › Power Supply / DIN Rail Power Unit › HDR-100-12N
HDR-100-12N
HDR-100-12N
  • Power Supply / DIN Rail Power Unit
  • PRODUCT MODEL: HDR-100-12N
  • Input: 100-240VAC 3.0A 50/60Hz
  • Output: 12V 7.5A
  • Max.: 7.5A
  • Max.: 90Watt
  • Brand: MEANWELL
  • HDR-100-12N (1)
  • HDR-100-12N (2)
  • HDR-100-12N (3)
  • HDR-100-12N (4)
  • HDR-100-12N (5)
  • HDR-100-12N (6)
  • HDR-100-12N (7)
  • HDR-100-12N (8)
Related Links:
  1. PAC15 SERIES Thyristor Power Regulator
    Shimaden made in Japan 100%